Bim Tava Ayırıcı Sprey Yağ 300 ml fiyatı – 30 Ağustos Salı 2022

Tava Ayırıcı Sprey Yağ

Bim aktüel ürünlerinde 30 Ağustos Salı 2022 Aktüel kataloğunda Tava Ayırıcı Sprey Yağ 300 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim 30 Ağustos Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 30 Ağustos Salı Aktüel mamullerinden biri de 300 ml Tava Ayırıcı Sprey Yağ .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Tava Ayırıcı Sprey Yağ ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Tava Ayırıcı Sprey Yağ Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Tava #Ayırıcı #Sprey #Yağ ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 21,50 TL

Tarih: 2022-08-25 01:20:40

Tava Ayırıcı Sprey Yağ detayları:
300 ml

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Tava Ayırıcı Sprey Yağ 300 ml tam olarak 30 Ağustos Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles