Bim Tahıl Patlaklı Susamlı & Haşhaşlı Bisküvi 3×117 g fiyatı – 22 Ağustos 2023

Tahıl Patlaklı Susamlı & Haşhaşlı Bisküvi

Bim aktüel ürünlerinde 22 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda Tahıl Patlaklı Susamlı & Haşhaşlı Bisküvi 3×117 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 22 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Ağustos 2023 Aktüel mamullerinden biri de 3×117 g Tahıl Patlaklı Susamlı & Haşhaşlı Bisküvi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Tahıl Patlaklı Susamlı & Haşhaşlı Bisküvi ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Tahıl Patlaklı Susamlı & Haşhaşlı Bisküvi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Tahıl #Patlaklı #Susamlı #Haşhaşlı #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22,75 TL

Tarih: 2023-08-20 01:36:09

Tahıl Patlaklı Susamlı & Haşhaşlı Bisküvi detayları:
3×117 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Tahıl Patlaklı Susamlı & Haşhaşlı Bisküvi 3×117 g tam olarak 22 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles