Bim Tahıl Gevreği 2×700 gram fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Tahıl Gevreği

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Tahıl Gevreği 2×700 gram ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 2×700 gram Tahıl Gevreği .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Tahıl Gevreği ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Tahıl Gevreği Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Tahıl #Gevreği ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 34,90 TL

Tarih: 2022-04-11 03:57:24

Tahıl Gevreği detayları:
2×700 gram2x700 gram

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Tahıl Gevreği 2×700 gram tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles