1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Sütlü ve Çikolata Kremalı Pirinç Patlaklı Sandviç Bisküvi 53 g fiyatı – Bayram 2024

Bim Sütlü ve Çikolata Kremalı Pirinç Patlaklı  Sandviç Bisküvi    53 g fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda Sütlü ve Çikolata Kremalı Pirinç Patlaklı Sandviç Bisküvi 53 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel ürünlerinden biri de 53 g Sütlü ve Çikolata Kremalı Pirinç Patlaklı Sandviç Bisküvi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü ve Çikolata Kremalı Pirinç Patlaklı Sandviç Bisküvi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Sütlü ve Çikolata Kremalı Pirinç Patlaklı Sandviç Bisküvi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sütlü #Çikolata #Kremalı #Pirinç #Patlaklı #Sandviç #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 14,50 TL

Tarih: 2024-05-01 07:35:41

Sütlü ve Çikolata Kremalı Pirinç Patlaklı Sandviç Bisküvi detayları:
53 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü ve Çikolata Kremalı Pirinç Patlaklı Sandviç Bisküvi 53 g tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir