Bim Sütlü Kremalı Çikolatalı Bisküvi 30 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Sütlü Kremalı Çikolatalı Bisküvi

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Sütlü Kremalı Çikolatalı Bisküvi 30 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 30 g Sütlü Kremalı Çikolatalı Bisküvi .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü Kremalı Çikolatalı Bisküvi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Sütlü Kremalı Çikolatalı Bisküvi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sütlü #Kremalı #Çikolatalı #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3,50 TL

Tarih: 2022-04-11 05:17:05

Sütlü Kremalı Çikolatalı Bisküvi detayları:
30 g30 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü Kremalı Çikolatalı Bisküvi 30 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles