Bim Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata 8×11 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata 8×11 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 8×11 g Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sütlü #Krema #Dolgulu #Sütlü #Çikolata ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 9,90 TL

Tarih: 2022-04-11 05:38:47

Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata detayları:
8×11 g8x11 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata 8×11 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles