Bim Sütlü Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Dolgulu Mini Bar 250 g fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Sütlü Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Dolgulu Mini Bar

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Sütlü Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Dolgulu Mini Bar 250 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 250 g Sütlü Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Dolgulu Mini Bar .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Dolgulu Mini Bar ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Sütlü Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Dolgulu Mini Bar Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Sütlü #Çikolata #Kaplı #Hindistan #Cevizi #Dolgulu #Mini #Bar ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 16,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:47:02

Sütlü Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Dolgulu Mini Bar detayları:
250 g250 g

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Dolgulu Mini Bar 250 g tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles