Bim Sütlü Çikolata Kaplamalı Mini Nuga Bar 240 g fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Sütlü Çikolata Kaplamalı Mini Nuga Bar

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Sütlü Çikolata Kaplamalı Mini Nuga Bar 240 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 240 g Sütlü Çikolata Kaplamalı Mini Nuga Bar .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü Çikolata Kaplamalı Mini Nuga Bar ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Sütlü Çikolata Kaplamalı Mini Nuga Bar Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sütlü #Çikolata #Kaplamalı #Mini #Nuga #Bar ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 13,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:56:50

Sütlü Çikolata Kaplamalı Mini Nuga Bar detayları:
240 g240 g

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü Çikolata Kaplamalı Mini Nuga Bar 240 g tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles