Bim Süt Yağlı Bitkisel Margarin 500 gram fiyatı – 7 Haziran 2022

Süt Yağlı Bitkisel Margarin

Bim aktüel ürünlerinde 7 haziran salı Aktüel kataloğunda Süt Yağlı Bitkisel Margarin 500 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim 7 haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 haziran Aktüel mamullerinden biri de 500 gram Süt Yağlı Bitkisel Margarin .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Süt Yağlı Bitkisel Margarin ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Süt Yağlı Bitkisel Margarin Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Süt #Yağlı #Bitkisel #Margarin ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,75 TL

Tarih: 2022-06-02 10:25:02

Süt Yağlı Bitkisel Margarin detayları:
500 gram500 gram

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Süt Yağlı Bitkisel Margarin 500 gram tam olarak 3 haziran tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles