1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Super Shine Saç Düzleştirici fiyatı – 2024

Bim Super Shine Saç Düzleştirici   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Super Shine Saç Düzleştirici ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Super Shine Saç Düzleştirici .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Super Shine Saç Düzleştirici ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Super Shine Saç Düzleştirici Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Super #Shine #Saç #Düzleştirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 499,00 TL

Tarih: 2024-06-21 21:36:53

Super Shine Saç Düzleştirici detayları:

BaByliss ST250E Super Shine 230 Saç
Düzleştirici
25mm genişliğinde titanyum-seramik kaplama plakalar
ile pürüzsüz kayma ve parlak bitiriş230°C ye kadar
çıkabilen hızlı ısınan Advanced Ceramics™ ısı sistemi3 ısı ayarı (180°C den başlayan)Çoklu voltaj özelliği ile ister evde ister seyahatte
kullanım25 mm genişliğinde titanyum-seramik kaplama
plakalar ile pürüzsüz kayma sağlayan BaByliss ST250E Super Shine 230 Saç
Düzleştiricisi, 230°C ye kadar çıkabilen hızlı ısın ve ipeksi bir sonuç
sağlayan Advanced Ceramics™ ısı sistemine
sahiptir.
3 yıl garantili
Babyliss çağrı merkezi numarası
08502551343Whatsapp destek hattı 05332911558

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Super Shine Saç Düzleştirici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir