Bim Super Shine Saç Düzleştirici fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Super Shine Saç Düzleştirici

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Super Shine Saç Düzleştirici ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Super Shine Saç Düzleştirici .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Super Shine Saç Düzleştirici ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Super Shine Saç Düzleştirici Bim’de kaç para?

Aradığınız #Super #Shine #Saç #Düzleştirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 499,00 TL

Tarih: 2022-04-13 13:52:37

Super Shine Saç Düzleştirici detayları:

BaByliss ST250E Super Shine 230 Saç
Düzleştirici
25mm genişliğinde titanyum-seramik kaplama plakalar
ile pürüzsüz kayma ve parlak bitiriş230°C ye kadar
çıkabilen hızlı ısınan Advanced Ceramics™ ısı sistemi3 ısı ayarı (180°C den başlayan)Çoklu voltaj özelliği ile ister evde ister seyahatte
kullanım25 mm genişliğinde titanyum-seramik kaplama
plakalar ile pürüzsüz kayma sağlayan BaByliss ST250E Super Shine 230 Saç
Düzleştiricisi, 230°C ye kadar çıkabilen hızlı ısın ve ipeksi bir sonuç
sağlayan Advanced Ceramics™ ısı sistemine
sahiptir.
3 yıl garantili
Babyliss çağrı merkezi numarası
08502551343Whatsapp destek hattı 05332911558


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Super Shine Saç Düzleştirici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles