Bim Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 1,5 Kg fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 1,5 Kg

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 1,5 Kg ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 1,5 Kg .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 1,5 Kg ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 1,5 Kg Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Steril #Somonlu #Kuru #Kedi #Maması ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 119,00 TL

Tarih: 2022-04-15 02:02:12

Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 1,5 Kg detayları:

Yetişkin kısırlaştırılmış kediler için somonlu tam
kuru kedi maması
Net ağırlık: 1500 gramr
Menşei: İtalya

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 1,5 Kg tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles