Bim Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 10 Kg fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 10 Kg

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 10 Kg ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 10 Kg .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 10 Kg ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 10 Kg Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Steril #Somonlu #Kuru #Kedi #Maması ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-04-15 01:08:35

Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 10 Kg detayları:

Yetişkin kısırlaştırılmış kediler için, özel olarak
hazırlanmış, tam ve dengeli bir beslenme sağlayan somonlu, ton balıklı ve sebze
içerikli, lezzetli kedi mamasıdır.
Net ağırlık: 10000 gr
Menşei: Macaristan

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Steril Somonlu Kuru Kedi Maması 10 Kg tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles