Bim Steril Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5Kg fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Steril Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5Kg

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Steril Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5Kg ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Steril Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5Kg .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Steril Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5Kg ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Steril Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5Kg Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Steril #Sığır #Etli #Kuru #Kedi #Maması #15Kg ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 119,00 TL

Tarih: 2022-04-15 01:42:43

Steril Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5Kg detayları:

Yetişkin kısırlaştırılmış kediler için sığır etli tam
kuru kedi maması
Net ağırlık: 1500 gramr
Menşei: İtalya

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Steril Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5Kg tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles