Bim Stant Mikser Mutfak Şefi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Stant Mikser Mutfak Şefi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Stant Mikser Mutfak Şefi ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Stant Mikser Mutfak Şefi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Stant Mikser Mutfak Şefi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Stant Mikser Mutfak Şefi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Stant #Mikser #Mutfak #Şefi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.999,00 TL

Tarih: 2022-04-13 13:01:40

Stant Mikser Mutfak Şefi detayları:

1000 Watt
5 litre kapasiteli
tutma kulplu paslanmaz çelik karıştırma haznesi

5 litre kapasiteli
tutma kulplu cam karıştırma haznesi
6 Kademeli Hız
Kontrolü
Çift Kanca Sistemi
ile yoğurma özelliği
Eliptik Karıştırma
Tekniği
Sıçramayı önleyen
şeffaf koruma kapağı
Asansör
mandalı
Kaymayı önleyen
silikon vantuzlar
Yoğurma
aparatları
Karıştırma
aparatı
Çırpma teli
aparatı
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Stant Mikser Mutfak Şefi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles