Bim St 283 Beyaz Buzdolabı fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

St 283 Beyaz Buzdolabı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda St 283 Beyaz Buzdolabı ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de St 283 Beyaz Buzdolabı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim St 283 Beyaz Buzdolabı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

St 283 Beyaz Buzdolabı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Beyaz #Buzdolabı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7.699,00 TL

Tarih: 2023-02-18 09:08:24

St 283 Beyaz Buzdolabı detayları:

AB
Yeni Enerji Sınıfı FAydınlatma VarDerinlik x Genişlik (cm) : 57 x
54Dondurucu Bölmeler Toplam Net Hacim 42 ltDondurucu
ÖzelliğiStatikKontrol Paneli MekanikKullanım Şekli SoloRenk
BeyazSes Gücü Düzeyi Db(A) 0Ses Gücü Sınıfı DSoğutucu Bölmeler
Toplam Net Hacim 201 ltToplam Brüt Hacim 300 ltToplam Net Hacim 242
ltÜrün Tipi Çift KapılıYıllık Enerji Tüketimi (kWh) 0.830Yükseklik
(cm) 160Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 47 89   Garanti
Süresi (Ay) 24 

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden St 283 Beyaz Buzdolabı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles