Bim Sphere Hoparlör ve Kulaklık fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Sphere Hoparlör ve Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Sphere Hoparlör ve Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Sphere Hoparlör ve Kulaklık .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sphere Hoparlör ve Kulaklık ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Sphere Hoparlör ve Kulaklık Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sphere #Hoparlör #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.999,00 TL

Tarih: 2023-07-11 09:14:05

Sphere Hoparlör ve Kulaklık detayları:
BLUETOOTH DAHİLİ KULAKLIK VE HOPARLÖRDEN OLUŞAN SES
SİSTEMİ 22 SAATE KADAR KULLANIM SÜRESİ BASİT KENETLENME YUVASI VE KOLAY
ŞARJ EDİLEBİLEN KULAKLIK 18 M’YE KADAR KAPSAMA ALANI 16W HOPARLÖR
ÇOKLU CİHAZ GEÇİŞİ KULAKLIK IP54 YAĞMUR VE TERLEMEYE KARŞI
DİRENÇLİDİR2 Yıl Garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sphere Hoparlör ve Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles