Bim Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Smart Air Fryer Yağsız Fritöz

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt Bim’de kaç para?

Aradığınız #Smart #Airfryer #Yağsız #Fritöz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.099,00 TL

Tarih: 2023-04-27 15:27:06

Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt detayları:

OLED ekran (Dokunmatik panel ve döner
tekerlek)
Çift katmanlı, yapışmaz kaplama
24 saate kadar akıllı programlama 
Kapasite: 3.5 litreitre
Izgaralı
Yağsız fritözden çok daha fazlası, bir yoğurt yapma makinesi, meyve
kurutucusu, mikrodalga fırın ve elektrikli fırın
WiFi bağlantısı
App Mi Home ( Android ve iOS )
40 °C – 200 °C aralığında ayarlanabilir
sıcaklık 
Temizlemesi kolay  
Voltaj: 220-240V / 50-60Hz
Boyutlar: 33,5 x 25,2 x 30,4 cm 

2 yıl
Genpa garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles