Bim Smart Air Fryer Yağsız Fritöz fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Smart Air Fryer Yağsız Fritöz

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Smart Air Fryer Yağsız Fritöz ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Smart Air Fryer Yağsız Fritöz .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Smart Air Fryer Yağsız Fritöz ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Smart Air Fryer Yağsız Fritöz Bim’de kaç para?

Aradığınız #Smart #Air #Fryer #Yağsız #Fritöz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.099,00 TL

Tarih: 2023-03-13 13:02:42

Smart Air Fryer Yağsız Fritöz detayları:

OLED ekran (Dokunmatik panel ve döner
tekerlek)
Çift katmanlı, yapışmaz kaplama
24 saate kadar akıllı programlama 
Kapasite: 3.5 litreitre
Izgaralı
Yağsız fritözden çok daha fazlası, bir yoğurt yapma makinesi, meyve
kurutucusu, mikrodalga fırın ve elektrikli fırın
WiFi bağlantısı
App Mi Home ( Android ve iOS )
40 °C – 200 °C aralığında ayarlanabilir
sıcaklık 
Temizlemesi kolay  
Voltaj: 220-240V / 50-60Hz
Boyutlar: 33,5 x 25,2 x 30,4 cm 

2 yıl
Genpa garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Smart Air Fryer Yağsız Fritöz tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles