Bim Smart Air Fryer Yağsız Fritöz fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Smart Air Fryer Yağsız Fritöz

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Smart Air Fryer Yağsız Fritöz ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Smart Air Fryer Yağsız Fritöz .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Smart Air Fryer Yağsız Fritöz ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Smart Air Fryer Yağsız Fritöz Bim’de kaç para?

Aradığınız #Smart #Air #Fryer #Yağsız #Fritöz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.199,00 TL

Tarih: 2022-04-14 13:20:07

Smart Air Fryer Yağsız Fritöz detayları:

OLED ekran (Dokunmatik panel ve döner
tekerlek)
Çift katmanlı, yapışmaz kaplama
24 saate kadar akıllı programlama 
Kapasite: 3.5 litreitre
Izgaralı
Yağsız fritözden çok daha fazlası, bir yoğurt yapma makinesi, meyve
kurutucusu, mikrodalga fırın ve elektrikli fırın
WiFi bağlantısı
App Mi Home ( Android ve iOS )
40 °C – 200 °C aralığında ayarlanabilir
sıcaklık 
Temizlemesi kolay  
Voltaj: 220-240V / 50-60Hz
Boyutlar: 33,5 x 25,2 x 30,4 cm 
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Smart Air Fryer Yağsız Fritöz tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles