Bim Slow Juicer Meyve Sebze Presi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Slow Juicer Meyve Sebze Presi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Slow Juicer Meyve Sebze Presi ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Slow Juicer Meyve Sebze Presi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Slow Juicer Meyve Sebze Presi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Slow Juicer Meyve Sebze Presi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Slow #Juicer #Meyve #Sebze #Presi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-04-15 07:12:46

Slow Juicer Meyve Sebze Presi detayları:

2 adet 650 ml bardak dahildir.
Damlamayı önleyen sistem
BPA içermez
Kolay temizlenir parçalar
Kaymaz ayaklar
Açma / kapama / ters çalışma düğmesi
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Slow Juicer Meyve Sebze Presi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles