Bim Siyah Nokta Temizleyici Fırça 2’li fiyatı – 25 Ekim Salı 2022

Siyah Nokta Temizleyici Fırça

Bim aktüel ürünlerinde 25 Ekim Salı 2022 Aktüel kataloğunda Siyah Nokta Temizleyici Fırça 2’li ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim 25 Ekim Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 25 Ekim Salı Aktüel mamullerinden biri de 2’li Siyah Nokta Temizleyici Fırça .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Siyah Nokta Temizleyici Fırça ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Siyah Nokta Temizleyici Fırça Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Siyah #Nokta #Temizleyici #Fırça ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 15,50 TL

Tarih: 2022-10-20 07:56:32

Siyah Nokta Temizleyici Fırça detayları:
2’li

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Siyah Nokta Temizleyici Fırça 2’li tam olarak 25 Ekim Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles