Bim Sıvı Bulaşık Deterjanı Soğuk Suda Etkili 1500 ml fiyatı – 29 Kasım Salı 2022

Sıvı Bulaşık Deterjanı Soğuk Suda Etkili

Bim aktüel ürünlerinde 29 Kasım Salı 2022 Aktüel kataloğunda Sıvı Bulaşık Deterjanı Soğuk Suda Etkili 1500 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 29 Kasım Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Kasım Salı Aktüel ürünlerinden biri de 1500 ml Sıvı Bulaşık Deterjanı Soğuk Suda Etkili .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sıvı Bulaşık Deterjanı Soğuk Suda Etkili ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Sıvı Bulaşık Deterjanı Soğuk Suda Etkili Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sıvı #Bulaşık #Deterjanı #Soğuk #Suda #Etkili ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 49,00 TL

Tarih: 2022-11-22 00:01:12

Sıvı Bulaşık Deterjanı Soğuk Suda Etkili detayları:
1500 ml

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sıvı Bulaşık Deterjanı Soğuk Suda Etkili 1500 ml tam olarak 29 Kasım Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles