Bim Sıvı Bulaşık Deterjanı 6×650 ml fiyatı – Fairy 26 Nisan Aktüel 2022

Sıvı Bulaşık Deterjanı

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Sıvı Bulaşık Deterjanı 6×650 ml ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 6×650 ml Sıvı Bulaşık Deterjanı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sıvı Bulaşık Deterjanı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Sıvı Bulaşık Deterjanı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Sıvı #Bulaşık #Deterjanı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 65,00 TL

Tarih: 2022-04-18 03:41:14

Sıvı Bulaşık Deterjanı detayları:
6×650 ml6x650 ml

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sıvı Bulaşık Deterjanı 6×650 ml tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles