Bim Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5 Kg fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5 Kg

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5 Kg ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5 Kg .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5 Kg ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5 Kg Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sığır #Etli #Kuru #Kedi #Maması ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 119,00 TL

Tarih: 2022-04-15 02:26:46

Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5 Kg detayları:

Yetişkin kediler için sığır etli tam kuru kedi
maması
Net ağırlık: 1500 gramr
Menşei: İtalya

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sığır Etli Kuru Kedi Maması 1,5 Kg tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles