Bim Şeffaf Koli Bandı 40m + Bant Kesme Aparatı 2li Set fiyatı – 10 Mart Cuma 2023

Şeffaf Koli Bandı 40m + Bant Kesme Aparatı 2li Set

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Şeffaf Koli Bandı 40m + Bant Kesme Aparatı 2li Set ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 10 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mart Cuma 2023 Aktüel mamullerinden biri de Şeffaf Koli Bandı 40m + Bant Kesme Aparatı 2li Set .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şeffaf Koli Bandı 40m + Bant Kesme Aparatı 2li Set ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Şeffaf Koli Bandı 40m + Bant Kesme Aparatı 2li Set Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Şeffaf #Koli #Bandı #40m #Bant #Kesme #Aparatı #2li #Set ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,50 TL

Tarih: 2023-03-12 13:16:38

Şeffaf Koli Bandı 40m + Bant Kesme Aparatı 2li Set detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şeffaf Koli Bandı 40m + Bant Kesme Aparatı 2li Set tam olarak 10 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles