Bim Sauvage Edt 100Ml Erkek Parfümü fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Sauvage Edt 100Ml Erkek Parfümü

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Sauvage Edt 100Ml Erkek Parfümü ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Sauvage Edt 100Ml Erkek Parfümü .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sauvage Edt 100Ml Erkek Parfümü ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Sauvage Edt 100Ml Erkek Parfümü Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sauvage #Edt #100Ml #Erkek #Parfümü ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.599,00 TL

Tarih: 2022-12-01 03:34:40

Sauvage Edt 100Ml Erkek Parfümü detayları:
Sauvage’ın güçlü tazeliği, yeni duygusal ve gizemli
yönlerini ortaya çıkarıyor. Sulu Bergamot, duyusallığı arttırmak için baharatlı
notaları davet ediyor; Ambroksan ve Papua Yeni Gine Vanilya aromasıyla etrafı
sarılıyor. Dior Parfüm Yaratıcısı, François Demachy, ilhamını çöl
alacakaranlığının büyülü saatinden alıyor. Gecenin soğuğu çölün yakıcılığıyla
bu eşsiz kokuda buluşuyor.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sauvage Edt 100Ml Erkek Parfümü tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles