Bim Saten Dantelli Uzun Gecelik ve Sabahlık Set fiyatı -7 Ekim Cuma 2022

Saten Dantelli Uzun Gecelik ve Sabahlık Set

Bim aktüel ürünlerinde 7 Ekim Cuma2022 Aktüel kataloğunda Saten Dantelli Uzun Gecelik ve Sabahlık Set ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 7 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Ekim Cuma Aktüel öğelerinden biri de Saten Dantelli Uzun Gecelik ve Sabahlık Set .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Saten Dantelli Uzun Gecelik ve Sabahlık Set ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Saten Dantelli Uzun Gecelik ve Sabahlık Set Bim’de kaç para?

Aradığınız #Saten #Dantelli #Uzun #Gecelik #Sabahlık #Set ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 249,00 TL

Tarih: 2022-10-03 07:45:02

Saten Dantelli Uzun Gecelik ve Sabahlık Set detayları:
M, L Beden   Kutulu   Farklı Renk Seçenekleriyle

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Saten Dantelli Uzun Gecelik ve Sabahlık Set tam olarak 7 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles