Bim Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Şarjlı #Saç #Sakal #Şekillendirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 599,00 TL

Tarih: 2023-03-06 18:35:36

Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici detayları:

Model adı BT3221Üstün teknolojili
bıçaklar, sakal ve saçları çekmeden keserek rahat ve acısız bir kullanım
deneyimi yaşatır.20 Kademeli hassas uzunluk ayarı, 0,5 mm uzunluktan 10
mm uzunluğa kadar kesim gerçekleştirir.On saat içinde tam olarak şarj
olan cihaz, 50 dakikaya kadar kesintisiz bir şekilde çalışır.Estetik ve
ergonomik tasarımı sayesinde kolay bir tutuş ve kullanım deneyimi
sunar.2 yıl Braun Türkiye garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles