Bim Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Şarjlı #Saç #Sakal #Şekillendirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 379,00 TL

Tarih: 2022-06-21 05:59:20

Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici detayları:

Model adı BT3221Üstün teknolojili bıçaklar, sakal
ve saçları çekmeden keserek rahat ve acısız bir kullanım deneyimi
yaşatır.20 Kademeli hassas uzunluk ayarı, 0,5 mm uzunluktan 10 mm uzunluğa
kadar kesim gerçekleştirir.On saat içinde tam olarak şarj olan cihaz, 50
dakikaya kadar kesintisiz bir şekilde çalışır.Estetik ve ergonomik
tasarımı sayesinde kolay bir tutuş ve kullanım deneyimi sunar.2 yıl Braun
Türkiye garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Saç & Sakal Şekillendirici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles