Bim Şarjlı Profesyonel Saç Kesme Makinesi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Şarjlı Profesyonel Saç Kesme Makinesi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Şarjlı Profesyonel Saç Kesme Makinesi ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Şarjlı Profesyonel Saç Kesme Makinesi .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Profesyonel Saç Kesme Makinesi ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Şarjlı Profesyonel Saç Kesme Makinesi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Şarjlı #Profesyonel #Saç #Kesme #Makinesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 239,00 TL

Tarih: 2022-04-13 15:18:50

Şarjlı Profesyonel Saç Kesme Makinesi detayları:
2 hız ayarıSu geçirmez (IPX7)Lityum
pilKablolu ve kablosuz kullanımGösterge ışığıŞarj süresi: 1,5
saatPil düşük uyarı flaş ışığı (Işık %10 pil kapasitesinde yanıp sönmeye
başlar)Çalışma süresi: 70 dk.Yüksek voltaj korumasıÇıkarılabilir ve
yıkanabilir bıçaklarAksesuarlar: Fırça, Yağ, USB Güç kablosu2 yıl
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Profesyonel Saç Kesme Makinesi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles