Bim Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge fiyatı – 7 nisan cuma 2023

Şarjlı Kablosuz  Dikey Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde 7 nisan cuma 2023 Aktüel kataloğunda Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 7 nisan cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 nisan cuma 2023 Aktüel mamullerinden biri de Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Şarjlı #Kablosuz #Dikey #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.499,00 TL

Tarih: 2023-04-24 02:19:03

Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge detayları:
Batarya: 22,2 V DC/2200mA Şarj süresi: 4 saat Yıkanabilir hepa filtre özelliği: F9 Motorlu led  Işıklı Soft drive başlık Soft dusting başlık ile kumaş,   jaluzi ve klavye gibi eşyaların   tozlarını temizler Dar alan aparatı ile başlıkların    ulaşamadığı köşeleri temizler Duvara monte edilebilen   şarj ünitesi sayesinde   temizliğe her zaman hazır

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge tam olarak 7 nisan cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles