Bim Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge fiyatı – 23 eylül cuma 2022

Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde 23 eylül cuma2022 Aktüel kataloğunda Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 23 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 23 eylül Aktüel ürünlerinden biri de Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Bim’de kaç para?

Aradığınız #Şarjlı #Kablosuz #Dikey #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.699,00 TL

Tarih: 2022-10-17 00:09:54

Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge detayları:
Batarya: 22,2 V DC/2200mA Şarj süresi: 4 saat Yıkanabilir hepa filtre özelliği: F9 Motorlu led  Işıklı Soft drive başlık Soft dusting başlık ile kumaş, jaluzi ve klavye gibi eşyaların tozlarını temizler Dar alan aparatı ile başlıkların ulaşamadığı köşeleri temizler Duvara monte edilebilen şarj ünitesi sayesinde temizliğe her zaman hazır Net 1,8 kg Toz torbasız kullanım 2 kademeli motor gücü 160 w

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge tam olarak 23 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles