Bim Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti fiyatı – 14 Ekim Cuma 2022

Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti

Bim aktüel ürünlerinde 14 Ekim Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 14 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 14 Ekim Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Şarjlı #Fonksiyonlu #Masaj #Aleti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-10-09 13:23:34

Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti detayları:
5 farklı titreşim modu 5 farklı mini masaj başlığı Şarj edilebilir 1200mah batarya Küresel masaj başlığı sayesinde daha etkili bir masaj sağlar.

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti tam olarak 14 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles