Bim Şarjlı Doğrayıcı 250 ml fiyatı – 6 Ocak Cuma 2023

Şarjlı Doğrayıcı

Bim aktüel ürünlerinde 6 Ocak Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Şarjlı Doğrayıcı 250 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 6 Ocak Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Ocak Cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de 250 ml Şarjlı Doğrayıcı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Doğrayıcı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Şarjlı Doğrayıcı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Şarjlı #Doğrayıcı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 119,00 TL

Tarih: 2023-01-01 08:52:21

Şarjlı Doğrayıcı detayları:
250 mlPratik kullanım: Tek elle kablosuz kullanılabilir. LED göstergeli.Sebze, meyve ve baharat: Çorba, salata ve bebek mamaları için kolaylıkla kullanılabilir.Temizlemesi kolay: Kolayca yıkanabilir ve kalıntı bırakmaz.Yer kaplamaz: Mini tasarımıyla mutfağınızda az yer kaplar.USB şarj: USB şarj cihazı ve kablosu ile birlikte.

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Doğrayıcı 250 ml tam olarak 6 Ocak Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles