Bim Şarjlı Diş Fırçası fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Şarjlı Diş Fırçası

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Şarjlı Diş Fırçası ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Şarjlı Diş Fırçası .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Diş Fırçası ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Şarjlı Diş Fırçası Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Şarjlı #Diş #Fırçası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 239,00 TL

Tarih: 2022-04-11 12:06:22

Şarjlı Diş Fırçası detayları:
Starter pack  +1 yedek başlık

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Diş Fırçası tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles