Bim Şarjlı Çocuk Diş Fırçası fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Şarjlı Çocuk Diş Fırçası

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Şarjlı Çocuk Diş Fırçası ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Şarjlı Çocuk Diş Fırçası .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Şarjlı Çocuk Diş Fırçası ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Şarjlı Çocuk Diş Fırçası Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Şarjlı #Çocuk #Diş #Fırçası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 229,00 TL

Tarih: 2022-04-11 12:17:44

Şarjlı Çocuk Diş Fırçası detayları:
Starter pack    +1 yedek başlık

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Şarjlı Çocuk Diş Fırçası tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles