1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Samsung Galaxy A54 Siyah fiyatı – 2024

Bim Samsung Galaxy A54 Siyah   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Samsung Galaxy A54 Siyah ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Samsung Galaxy A54 Siyah .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Samsung Galaxy A54 Siyah ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Samsung Galaxy A54 Siyah Bim’de kaç para?

Aradığınız #Samsung #Galaxy #A54 #Siyah ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 15.999,00 TL

Tarih: 2024-04-23 01:31:59

Samsung Galaxy A54 Siyah detayları:

Ekran Boyutu 6.4 İnçEkran Teknolojisi Super AMOLEDEkran
Çözünürlüğü 1080×2340 (FHD+) PikselBatarya Kapasitesi (Tipik)5000
mAhYonga Seti (Chipset)Samsung Exynos 1380CPU Frekansı 2.4 GHzCPU
Çekirdeği 8 ÇekirdekKamera Çözünürlüğü50 MPOptik Görüntü Sabitleyici
(OIS)Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX7Toza Dayanıklılık Seviyesi
IP6X2 Yıl Samsung Türkiye Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Samsung Galaxy A54 Siyah tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir