1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Samsung Galaxy A05s 128gb Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Samsung Galaxy A05s 128gb Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Samsung Galaxy A05s 128gb Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Samsung Galaxy A05s 128gb Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Samsung Galaxy A05s 128gb Cep Telefonu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Samsung Galaxy A05s 128gb Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Samsung #Galaxy #A05s #128gb #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.999,00 TL

Tarih: 2024-07-04 22:40:38

Samsung Galaxy A05s 128gb Cep Telefonu detayları:

Ekran Boyutu:6.7 İnç Dahili Depolama:128 GB Bellek (RAM):4
GB Batarya Kapasitesi (Tipik):5000 mAh Hat Sayısı:Çift Hat Hızlı
Şarj:Var 4.5G Desteği:Var Ekran Teknolojisi PLS Ekran
Çözünürlüğü 1080×2400 (FHD+) Piksel Ekran Çözünürlüğü Standardı
FHD+ Piksel Yoğunluğu 393 PPI Ekran Yenileme Hızı 90 Hz
Kamera Çözünürlüğü 50 MP Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon
680 (SM6225) CPU Frekansı 2.4 GHz CPU Çekirdeği 8
Çekirdek

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Samsung Galaxy A05s 128gb Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir