Bim Sakura Desen Çift Kişilik Nevresim Seti fiyatı – 10 Mart Cuma 2023

Sakura Desen Çift  Kişilik Nevresim Seti

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Sakura Desen Çift Kişilik Nevresim Seti ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 10 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mart Cuma 2023 Aktüel mamullerinden biri de Sakura Desen Çift Kişilik Nevresim Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sakura Desen Çift Kişilik Nevresim Seti ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Sakura Desen Çift Kişilik Nevresim Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Sakura #Desen #Çift #Kişilik #Nevresim #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2023-03-03 17:18:14

Sakura Desen Çift Kişilik Nevresim Seti detayları:
Nevresim: 200×220 cm ±5 cm   Yastık kılıfı: 50×70 cm ±5 cm (2 adet) %100 Pamuk

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sakura Desen Çift Kişilik Nevresim Seti tam olarak 10 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles