Bim Thalia Sabun 200 gram fiyatı – 5 Nisan Aktüel 2022

Sabun

Bim aktüel ürünlerinde 5 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Sabun 200 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 5 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 5 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 200 gram Sabun .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sabun ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Sabun Bim’de kaç para?

Aradığınız # 200 gram #Sabun ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 5,90 TL

Tarih: 2022-03-29 21:13:28

Sabun detayları:
200 gramram200 gram

W3Schools

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sabun 200 gram tam olarak 5 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles