Bim S5 Max Vacuum Cleaner Mop Robot Süpürge fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

S5 Max Vacuum Cleaner Mop Robot Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda S5 Max Vacuum Cleaner Mop Robot Süpürge ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de S5 Max Vacuum Cleaner Mop Robot Süpürge .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim S5 Max Vacuum Cleaner Mop Robot Süpürge ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

S5 Max Vacuum Cleaner Mop Robot Süpürge Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Max #Vacuum #Cleaner #Mop #Robot #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.199,00 TL

Tarih: 2022-04-15 00:33:34

S5 Max Vacuum Cleaner Mop Robot Süpürge detayları:

Batarya: 5200 mAh lityum batarya
Ağırlık : 3.6 kg
Wireless bağlantı : Smart connect
Voltaj : 14.4 V
Güç : 58 W / 2000 pa
Ana fırça: Çıkarılabilir ana fırça
Toz haznesi: 460
ml
Su haznesi: Elektronik kontrollü su haznesi
Su haznesi kapasitesi: 290 ml
Ses düzeyi: 58 db
Duvar sensörü: IR ışıklı sensör
Çalışma süresi: 6 saat
Akıllı alan tarama: Var
Özelleştirilebilir temizlik: Var
Rutin planlama: Dinamik-Z keskin temizlik
rutini
Ürün boyutu :   353 x 350 x 96,5
mm
Şarj ünitesi boyutu : 160 x 232 x 116
mm2 yıl UNIQ Teknik Servis
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden S5 Max Vacuum Cleaner Mop Robot Süpürge tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles