Bim S15 Elektrikli Bisiklet fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

S15 Elektrikli Bisiklet

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda S15 Elektrikli Bisiklet ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de S15 Elektrikli Bisiklet .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim S15 Elektrikli Bisiklet ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

S15 Elektrikli Bisiklet Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #S15 #Elektrikli #Bisiklet ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.499,00 TL

Tarih: 2023-03-08 12:42:38

S15 Elektrikli Bisiklet detayları:
Motor: RKS 36V 250WBatarya: 36V
7.8AhMaksimum hız: 25km/hSürüş mesafesi. 25-35 kmSarj süresi: 3-4
saatJant: 16″ AlüminyumÖn/Arka Fren: JAK-5B,ZDJ-160-Z DiskGösterge:
LedŞasi: 16″ ÇelikZincir: KMC 410×92 Ön Çatal: Sert Çelik
16″Ön/Arka Işık: 36V Gösterge kontrollü ledElektronik Kablo: Su
geçirmez kabloNet/Maks. Ağırlık: 20kg/ 124 kg2 yıl
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden S15 Elektrikli Bisiklet tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles