Bim Ruta Gölgelikli Salıncak fiyatı – 7 temmuz Cuma 2023

Ruta Gölgelikli Salıncak

Bim aktüel ürünlerinde 7 temmuz cuma 2023 Aktüel kataloğunda Ruta Gölgelikli Salıncak ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 temmuz cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de Ruta Gölgelikli Salıncak .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ruta Gölgelikli Salıncak ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Ruta Gölgelikli Salıncak Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Ruta #Gölgelikli #Salıncak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.950,00 TL

Tarih: 2023-07-02 22:01:02

Ruta Gölgelikli Salıncak detayları:
200 cm 3 Kişilik Sabit Salıncak  Sünger Kalınlığı ve Cinsi: 10 cm 18 Dens Gri Sünger / Fermuarlı (Yıkanabilir)  240 kg taşıma kapasitesi  Ayarlanabilir tente  Kumaş Cinsi : Panama Kumaş  Aksesuarlar: 2 adet kırlent ve 2 adet kolçak  Oturak Tipi / Ölçüler: Tel Örgü / 50 cm x 165 cm  Ürün Ölçüleri (en x boy x yükseklik):     110 x 200 x 165 cm  Ana Taşıyıcı Boru Kalınlığı : Ø51  1,2MM Demir Kalınlığı  Elektrostatik Fırın Boya 

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ruta Gölgelikli Salıncak tam olarak 7 temmuz cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles