Bim Router 4A Gigabit Edition Yönlendirici fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Router 4A Gigabit Edition Yönlendirici

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Router 4A Gigabit Edition Yönlendirici ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Router 4A Gigabit Edition Yönlendirici .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Router 4A Gigabit Edition Yönlendirici ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Router 4A Gigabit Edition Yönlendirici Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Router #Gigabit #Edition #Yönlendirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2022-04-14 20:44:46

Router 4A Gigabit Edition Yönlendirici detayları:

Model adı Mi Router 4A Gigabit Edition Çift Çekirdekli
Tam Gigabit AC1200 Yönlendirici
1167 MB/sn, eş zamanlı 2.4G ve 5G çift bantlı bağlantı
için teorik olarak maksimum kablosuz sinyal hızıdır. Gerçek hız, çevre
koşullarına göre değişir.
İşlemci: MT7621A MIPS çift çekirdekli 880 MHz 

Rom: 16 MB 
Bellek: 128 MB DDR3 
Çift frekanslı 2.4 GHz ve 5 GHz 
128 MB büyük hafıza, 128 terminal cihazın
bağlantısını destekler
Uygulama yönetimi: destek Web, Android,
iOS 
2 yıl Güncel Dijital
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Router 4A Gigabit Edition Yönlendirici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles