Bim Rival 3 RGB Mouse fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Rival 3 RGB Mouse

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Rival 3 RGB Mouse ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Rival 3 RGB Mouse .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Rival 3 RGB Mouse ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Rival 3 RGB Mouse Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Rival #RGB #Mouse ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 249,00 TL

Tarih: 2022-04-13 04:41:22

Rival 3 RGB Mouse detayları:

Hiper dayanıklı malzemelerden
tasarlandı
60 milyon tıklamaya kadar garantili mekanik
anahtarlar
Konfor için hafif ergonomik tasarım
16.8 milyon muhteşem netlikte 3 bölgeli parlak
prizma aydınlatması
Gerçek bire bir izleme özellikli TrueMove Core
optik oyuncu sensörü
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Rival 3 RGB Mouse tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles