Bim RGB Büyük Boy Oyuncu Mouse Pad fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

RGB Büyük Boy Oyuncu Mouse Pad

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda RGB Büyük Boy Oyuncu Mouse Pad ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de RGB Büyük Boy Oyuncu Mouse Pad .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim RGB Büyük Boy Oyuncu Mouse Pad ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

RGB Büyük Boy Oyuncu Mouse Pad Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #RGB #Büyük #Boy #Oyuncu #Mouse #Pad ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 139,00 TL

Tarih: 2022-04-13 08:09:32

RGB Büyük Boy Oyuncu Mouse Pad detayları:

Ürün model adı: POLOSMART PGM15 ışıklı gaming mouse
pad LED ambiyans aydınlatma ve ışık modları 11 farklı ışık modu
Mikro dokuma, yüksek hassasiyet 70×30 cm geniş gaming alanı 4
mm kalınlık, yüksek konfor Kaydırmaz alt taban kaplaması Ürün
malzemesi: kumaş + kauçuk Güç girişi: MicroUSB Ürün kablosu: 1,8 m
siyah Veri kablosu Güç:0,75 W Gerilim ve akım: 5V≤150mA Ürün 2
yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden RGB Büyük Boy Oyuncu Mouse Pad tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles