Bim Reno 7 8+128GB Cep Telefonu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Reno 7 8+128GB Cep Telefonu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Reno 7 8+128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Reno 7 8+128GB Cep Telefonu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Reno 7 8+128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Reno 7 8+128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Reno #8128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 9.999,00 TL

Tarih: 2022-11-29 03:26:42

Reno 7 8+128GB Cep Telefonu detayları:

Oppo Reno7 128 GB 8 GB Ram
ÖzelliklerDahili Hafıza: 128 GBEkran Boyut
Aralığı: 6 inç ve ÜzeriEkran Boyutu: 6,43 inçKablosuz Şarj:
YokKamera Çözünürlüğü Aralığı: 20 MP ve ÜzeriKamera Çözünürlüğü: 20 MP
+ 13 MP + 5 MPÖn (Selfie) Kamera Aralığı: 20 MP ve ÜzeriÖn (Selfie)
Kamera: 20 MP + 8 MPPil Gücü Aralığı: 4000 – 4999 mAhPil Gücü: 4500
mAhRAM Kapasitesi: 8 GB RAMYüz Tanıma: VarGaranti Süresi: 2
yılOppo Türkiye Garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Reno 7 8+128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles