Bim Renkli Klavye Mouse Set fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Renkli Klavye Mouse Set

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Renkli Klavye Mouse Set ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Renkli Klavye Mouse Set .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Renkli Klavye Mouse Set ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Renkli Klavye Mouse Set Bim’de kaç para?

Aradığınız #Renkli #Klavye #Mouse #Set ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2022-04-14 13:01:46

Renkli Klavye Mouse Set detayları:

2.4 Ghz bağlantı hızı ile güçlü ve güvenilir
bağlantı
3D optik mouse ve 3 tuş özelliği mevcuttur.
Klavye ölçüleri: 44,3 x 13,8 x 2,9 cm
Klavye 1 x AAA, Mouse 1 x AA alkalin pil ile
çalışır. (Pil dahil değildir.)
Mouse ölçüleri: 10,3 x 6,9 x 3,5 cm
Windows XP/Win7/Win8/Win10/MAC işletim
sistemleriyle uyumlu
Kablosuz klavye 111 tuşa sahiptir.
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Renkli Klavye Mouse Set tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles