Bim Redmi Band 2 Akıllı Bileklik fiyatı – 7 temmuz Cuma 2023

Redmi Band 2 Akıllı Bileklik

Bim aktüel ürünlerinde 7 temmuz cuma 2023 Aktüel kataloğunda Redmi Band 2 Akıllı Bileklik ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Redmi Band 2 Akıllı Bileklik .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Redmi Band 2 Akıllı Bileklik ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Redmi Band 2 Akıllı Bileklik Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Redmi #Band #Akıllı #Bileklik ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 499,00 TL

Tarih: 2023-07-17 06:19:03

Redmi Band 2 Akıllı Bileklik detayları:
Ekran:1,47 inç TFT Çözünürlük:172 x 320 piksel , 247 PPI Parlaklık: 450 nit maksimum parlaklık Batarya:210 mAh Şarj tipi:manyetik şarj Normal kullanım süresi:14 gün Bluetooth 5.1 BLE 5 ATM suya dayanıklılık

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Redmi Band 2 Akıllı Bileklik tam olarak 7 temmuz cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles